برگزاری جشن بزرگ سی و هفتمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و روز پرستار

در روز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

برگزاری جشن بزرگ سی و هفتمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و روز پرستار

به نقل از روابط عمومي مرکز : به مناسبت خجسته سالروز پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي و ولادت حضرت زينب (س) مراسم جشني در روز چهارشنبه 21 بهمن ماه با حضور رياست ، مديريت ، معاونين آموزش و درمان ، مدير پرستاري ، نماينده ولي فقيه در بيمارستان و جمعي از اساتيد ، پرستاران و کارکنان مرکز در سالن آمفي تئاتر بيمارستان برگزار گرديد .

در اين مراسم ابتدا دکتر حميد کريمان رياست مرکز ضمن تبريک ايام مبارک دهه فجر و ميلاد با سعادت حضرت زينب و تقدير از پرستاران به عنوان طلايه داران عرصه صبر و استقامت آنان را سفيران سلامت دانستند که با زحمات خستگي ناپذير و دلسوزانه خود اميد و زندگي را براي بيماران به ارمغان مي آورند.

ايشان اعلام داشتند مبلغ يکصد و پنجاه هزارتومان پاداش نقدي به مناسبت دهه مبارک فجر به حساب پرسنل بيمارستان واريز گرديد و همچنين نويد دادند که به زودي کارت هاي رفاهي در اختيار همکاران قرار ميگيرد که به صورت ماهيانه شارژ شده و افراد ميتوانند با اين کارت ها خريد کالاي ايراني داشته باشند.

سپس سرکار خانم سميعي مدير پرستاري ضمن تبريک اين اعياد خجسته گزارش عملکرد واحد پرستاري را ارائه نمودند.

پس از آن حجت الاسلام فتحي در رابطه با ارزش پرستار و مقام شامخ حضرت زينب کبري (س) پيام آور و دادرس واقعه عاشورا ايراد سخنراني نمودند.

در اين مراسم به ده نفر از شرکت کنندگان در مسابقه فرهنگي "وقايع سال 57" به قيد قرعه جوايز ارزنده اهدا گرديد.

در ادامه به پرستاران نمونه و همچنين تيم هاي برتر فوتسال جام دهه فجر لوح تقدير و جوايز نفيس اهدا شد.